Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
English (en-GB)

PREMIER WINES & SPIRITS

O NÁS

SVĚTOVÉ ZNAČKY I LOKÁLNÍ VÝROBCI

100% česká společnost

Naší výhodou je nezávislost, nadšení a vášeň majitelů

Čeští majitelé společnosti jsou celoživotní gurmáni. Vše začalo již počátkem 90. let distribucí burgundského vína do České republiky a později otevřením luxusní restaurace v centru Prahy s nominací na michelinskou hvězdu. V poslední době jsem se pustili i do budování vlastních značek ve spolupráci s místními lihovary, které všichni znáte.

Světové značky

Nechte se okouzlit

900 vín z top vinařských regionů, více než 130 prémiových destilátů a trendy nealko z celého světa. Nabízíme krásná vína z Čech po luxusní kousky z grand cru vinic, ale také „craft“ značky ginů, rumů, vodek až po excelentní likéry, či bittery.

Premier Wines & Spirits

Naši ambasadoři

Sommelier

Tomáš Brůha

Tomaš je chodící encyklopedie vína. Nemiluje, ale jen víno, ale i jídlo. Stal se 3x českým šampionem v someliérství. Jeho role je pomáhat našim klientům si vybrat ty správná vína pro růst jejich podniků.

Ambasador

Pavel Weis

Pavel zasvětil svůj život gastronomii. Strávil mnoho let v zahraničí, kde pracoval v barech, restauracích a kavárnách. Své zkušenosti v pozici ambasadora předává dále, kdy jeho cílem je rozvoj české gastronomie a pomoc našim klientům růst